Вторник
12.12.2017
05:29
Приветствую Вас Гость
RSS
 
Ассоциация многодетных матерей (семей) г.Харькова "АММА"
Главная Регистрация Вход
Льгота на оплату питания в детском саду для многодетной семь - Форум »
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Права многодетных семей » Льготы для многодетных семей » Льгота на оплату питания в детском саду для многодетной семь
Льгота на оплату питания в детском саду для многодетной семь
rusglДата: Пятница, 30.11.2012, 14:22 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрый день.
Скажите пожалуйста, каким нормативным документом регулируется данная льгота? А то что-то гугл ничего не говорит по этому поводу.
Спасибо.

ЗЫ: Как я понимаю, это этот документ?
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0953-02


Сообщение отредактировал rusgl - Пятница, 30.11.2012, 14:42
 
AMMAДата: Суббота, 15.12.2012, 03:20 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 91
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Оплата питания в детском саду регулируется сатьей ЗУ Про дошкольное образование и тем документом, который Вы прикрепили к письму.

З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про дошкільну освіту

Стаття 35. Організація харчування дітей у дошкільному
навчальному закладі

1. Натуральний набір продуктів для харчування дітей
дошкільного віку визначається спеціально уповноваженим центральним
органом виконавчої влади у галузі охорони здоров'я спільно з
спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у
галузі освіти і науки за погодженням з спеціально уповноваженим
центральним органом виконавчої влади у галузі фінансів.

2. Організація та відповідальність за харчування дітей у
державних і комунальних дошкільних навчальних закладах
покладаються на Раду міністрів Автономної Республіки Крим,
обласні, Київську та Севастопольську міські державні
адміністрації, районні державні адміністрації та підпорядковані їм
органи управління, у сфері управління яких перебувають дошкільні
навчальні заклади, спеціально уповноважений центральний орган
виконавчої влади у галузі освіти і науки, інші центральні органи
виконавчої влади, яким підпорядковані дошкільні навчальні заклади,
органи місцевого самоврядування, а також на керівників дошкільних
навчальних закладів.

5. Батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за
харчування дітей у державному та комунальному дошкільному
навчальному закладі у розмірі, що не перевищує 50 відсотків
(у міській місцевості) та 30 відсотків (у сільській місцевості)
від вартості харчування на день.

6. Порядок встановлення плати за харчування дитини у
державному та комунальному дошкільному навчальному закладі
визначається Кабінетом Міністрів України.

Все родители оплачивают не более 50%( в городе ) и не более 30 %( в сельской местности ) от стоимости питания ребёнка в государственных или коммунальных детских садах. Остальное - дотация государства. Родители детей из многодетных семей оплачивают 50 % от вышеуказанных сумм.
 
Форум » Права многодетных семей » Льготы для многодетных семей » Льгота на оплату питания в детском саду для многодетной семь
Страница 1 из 11
Поиск:


Copyright MyCorp © 2017
Создать бесплатный сайт с uCoz