Пятница
19.04.2024
06:46
Приветствую Вас Гость
RSS
 
Ассоциация многодетных матерей (семей) г.Харькова "АММА"
Главная Регистрация Вход
Расчет пособия по малообеспеченности - Форум »
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Права многодетных семей » Юридическая консультация » Расчет пособия по малообеспеченности
Расчет пособия по малообеспеченности
AMMAДата: Понедельник, 09.04.2012, 19:12 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 91
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
1. ВОПРОС
Здравствуйте! ответьте мне пожалуйста.
Семья, мама и четверо детей младшему 1,3 г. по старше 5 лет, 16 и 17лет. На двух старших детей я алименты не получаю, на двух младших мать одиночка. Детей воспитываю одна. Старшие два сына получают стипендию в размере по 250 грн.
Какой для нашей семьи минимальный прожиточный минимум?
Какое должно быть пособие до трех лет, кому положено минимум а кому максимум и от чего это зависит?
Почему некоторые семьи с одним ребенком получают 700 грн. с двумя около 500 грн. а я с четырьмя 130 грн. так же и мать одиночку все получают все по разному.
И положено ли нам пособие по малообеспеч.?

Ответ.
Відповідно до ст.15 ЗУ «Про державну допомогу сім`ям з дітьми» допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається у розмірі, що дорівнює різниці між прожитковим мінімумом, встановленим для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім`ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 130 гривень. Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається на кожну дитину незалежно від кількості народжених дітей, по догляду за якими надається допомога.
Відповідно до прийнятого Закону «Про Державний бюджет України на 2012 рік» встановлюються в 2012 році такі розміри прожиткового мінімуму на одну особу (у розрахунку на місяць):
з 1 січня - 1017 гривень, з 1 квітня – 1037 гривень, з 1 липня – 1044 гривень, з 1 жовтня - 1060 гривня, з 1 грудня - 1095 гривень.
Для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення закладено такі розміри прожиткового мінімуму:
- дітей віком до 6 років: з 1 січня - 893 гривні, з 1 квітня - 911 гривень, з 1 липня – 917 гривень, з 1 жовтня - 930 гривень, з 1 грудня - 961 гривня;
- дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня - 1112 гривень, з 1 квітня – 1134 гривні, з 1 липня – 1144
Мають виплачувати допомогу, яка буде дорівнювати різниці між 1037 грн. (якщо працює лише мати в сім`ї) та середньомісячним сукупним доходом сім`ї (стипендія, аліменти, інші види соціальної допомоги, заробітна плата та ін.), але не менше 130 гривень.
Відповідно до ст. 2 ЗУ «Про державну допомогу сім`ям з дітьми» малозабезпечена сім`я з дітьми - сім'я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний дохід нижчий від прожиткового мінімуму для сім`ї (в даному випадку, нижче, ніж 5123грн.)[/size]
[b][b][b]
 
Форум » Права многодетных семей » Юридическая консультация » Расчет пособия по малообеспеченности
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Создать бесплатный сайт с uCoz